Od 1995 na rynku

Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku w Rabie Wyżnej. Na przestrzeni lat z kilkuosobowej firmy przeistoczyła się w prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 50 osób.

Swoim profilem obejmujemy szeroko pojętą obróbkę stali. Bogato wyposażony i nowoczesny park maszynowy zawierający m.in. wycinarkę laserową, prasę krawędziową i tokarkę CNC, pozwalają wykonać praktycznie każde zlecenie jakie powierzy nam klient.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby gdzie będziecie Państwo mogli zapoznać się z pełną ofertą naszych usług oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Skontaktuj się z nami

METAZET w liczbach
28
Lat na rynku
2000 t
Przetwarzamy 2000 ton stali rocznie
Wysoka jakość

Wysoka jakość produktów to dla nas priorytet. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych surowców oraz dbamy o najwyższy standard produkcji. Dzięki zabezpieczeniu poprzez cynkowanie oraz lakierowanie proszkowe wykonane przez nas elementy pozostaną w idealnym stanie przez wiele lat.

Kompleksowe rozwiązania

Oferujemy kompletne rozwiązania, pozwalające na wykonanie całego projektu od początku do końca. Jesteśmy w pełni zaangażowani na każdym etapie prac, począwszy od pomiaru i produkcji, na montażu skończywszy.

Konkurencyjne ceny

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz rozbudowany park maszynowy pozwoliły nam skutecznie zoptymalizować proces produkcyjny, dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.