O firmie

Firma Metazet mieści się w Rabie Wyżnej, 60 kilometrów na południe od Krakowa. Od 1995 roku działamy w branży metalowej.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej obróbce stali konstrukcyjnych, nierdzewnych oraz aluminium.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w 2007 roku oddaliśmy do użytku nowoczesną halę produkcyjną wraz zapleczem biurowym. Dogodna lokalizacja w pobliżu trasy krajowej nr 7 ułatwia współpracę i oszczędza czas potrzebny na dotarcie do nas.

Nowoczesne zaplecze techniczne, własny transport ciężarowy oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam zapewnić kompleksową realizację zamówień na elementy i konstrukcje różnego przeznaczenia, w szczególności: bramy i systemy ogrodzeniowe, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, schody, wiaty oraz hale namiotowe. Dysponujemy gotowymi wzorami, ale realizujemy także indywidualne zamówienia według pomysłu Klienta. Nasze wyroby cechuje doskonała jakość, ponieważ dbamy o najdrobniejsze detale na każdym etapie produkcji.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak maszyny CNC, prasy, szlifierki, frezarki, tokarki, oraz licznymi stanowiskami spawalniczymi.

W ostatnich latach poszerzyliśmy swój park maszynowy o wycinarkę laserową CNC, numerycznie sterowaną prasę krawędziową, giętarkę do rur oraz maszynę do automatycznego kształtowania i obrabiania końcówek rur. Dzięki tym inwestycjom jesteśmy w stanie produkować duże serie wyrobów z jeszcze większą precyzją.

Metazet oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie: precyzyjnego wycinania laserowego blach, rur i profili, grawerowania i znakowania, gięcia blach, rur i drutu, toczenia, frezowania, wiercenia, gwintowania i spawania.
Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Bezpłatna Wycena
Zadzwoń lub Wyślij Zapytanie
Zadzwoń
+48 18 269 20 27
Wyślij zapytanie
info@metazet.com.pl