Konstrukcje stalowe Nowy Sącz hale stalowe

Oferujemy konstrukcje stalowe Nowy Sącz zgodne z najbardziej restrykcyjnymi standardami. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców i inwestorów na terenie Nowego Sącza i okolic. Wykonujemy hale produkcyjne i magazynowe, stacje benzynowe, silosy, zbiorniki i wiele więcej. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i doskonale znamy się na projektowaniu.

Bezpłatna Wycena

Konstrukcje stalowe Nowy Sącz hale stalowe namiotowe

Konstrukcje stalowe Nowy Sącz

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wsparcie dla inwestorów i przedsiębiorców, którzy są zainteresowani konstrukcjami stalowymi. Oferujemy hale produkcyjne, które są przystosowane do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta. Projektujemy konstrukcje stalowe Nowy Sącz z uwzględnieniem potrzeb procesów technologicznych. Nasze konstrukcje są stabilne, bezpieczne i solidne. Wspieramy naszych Klientów na wszystkich etapach realizacji.

Wykonujemy:

 • Projektowanie
 • Produkcja
 • Montaż
 • Dostarczenie
 • Malowanie

Hale stalowe Nowy Sącz

W naszej ofercie znajdują się takie konstrukcje stalowe Nowy Sącz jak hale produkcyjne i magazynowe. Zapewniamy obiekty wielkopowierzchniowe, które są przystosowane do produkcji lub przechowywania dowolnych towarów. Wykorzystujemy innowacyjne technologie projektowe oraz produkcyjne, dzięki czemu realizujemy nawet skomplikowane i wymagające projekty. Wykonujemy nasze hale z klasycznej stali czarnej, ale też kwasoodpornej i żaroodpornej. Przestrzegamy bardzo restrykcyjnych norm w kwestii bezpieczeństwa naszych konstrukcji.

Doskonale znamy wymagania, jakie przed konstrukcjami stalowymi są stawiane przez przepisy prawa budowlanego oraz zasady BHP. W naszych projektach uwzględniamy wszystkie kluczowe aspekty, które przekładają się później na prawidłową eksploatację hal. Wykonujemy konstrukcje stalowe Nowy Sącz najwyższej jakości, dzięki czemu nasze grono Klientów stale się powiększa. Zaufały nam już firmy z całego kraju.

Konstrukcje stalowe w Nowy Sączu projekt i produkcja

Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów, którzy skorzystali już z naszych usług. Oferujemy konstrukcje stalowe Nowy Sącz zaprojektowane od podstaw przez naszych inżynierów. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym parametrem. Jesteśmy w stanie dodać dowolną funkcjonalność, która jest niezbędna dla naszego Klienta. Działamy w branży konstrukcji stalowych od dawna i mamy bogate doświadczenie.

Solidne konstrukcje

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo i stabilność naszych konstrukcji stalowych. Wykonujemy niezbędne obliczenia i symulacje, co pozwala nam przestrzegać wszystkich norm.

Precyzja

Podczas wykonawstwa i montażu dbamy o każdy szczegół naszych konstrukcji. Do Klientów trafiają wyłącznie dopracowane i starannie wykończone elementy.

Doświadczenie

Na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy doświadczenie, które dzisiaj przekuwamy w efektywne działania dla naszych Klientów. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie.

Montaż konstrukcji stalowych w Nowym Sączu

Oprócz hal wykonujemy też szereg innych konstrukcji. Wszystkie nasze produkty tworzymy na bazie starannie wykonanych projektów. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji stalowych od wczesnych do najpóźniejszych etapów. Na życzenie Klienta zabezpieczamy konstrukcję przed korozją przy pomocy specjalnej farby. Dzięki temu konstrukcje stalowe Nowy Sącz wyjątkowo dobrze znoszą działanie czynników atmosferycznych. Wykonujemy konstrukcje i hale w różnych województwach (małopolska, konstrukcje stalowe podkarpackie, śląskie) i różnych miastach przykładowo konstrukcje stalowe Kraków, konstrukcje stalowe Bielsko-Biała, konstrukcje stalowe Rzeszów.

Nasze konstrukcje stalowe:

 • Hale produkcyjne i magazynowe
 • Wiaty
 • Wiadukty, mosty i kładki
 • Kontenery magazynowe i przemysłowe
 • Barierki i elementy ochronne
 • Lekkie konstrukcje stalowe

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorcy z wielu różnych branż. Do produkcji naszych konstrukcji stalowych używamy precyzyjnych maszyn. Samodzielnie transportujemy konstrukcje na plac budowy i wykonujemy wszystkie niezbędne prace montażowe. Tworzymy konstrukcje stalowe Nowy Sącz, które cechują się wysoką stabilnością i są niezwykle trwałe. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców i dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, co pozwala nam realizować usługę montażu szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bezpłatna Wycena
Zadzwoń lub Wyślij Zapytanie
Zadzwoń
+48 18 269 20 27
Wyślij zapytanie
info@metazet.com.pl