Konstrukcje stalowe Bochnia hale stalowe i namiotowe

Dostarczamy konstrukcje stalowe Bochnia w rzetelny, profesjonalny i kompleksowy sposób. Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i montażem konstrukcji stalowych. Działamy sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Potwierdzają to doskonałe wyniki naszej firmy oraz pozycja lidera w kwestii konstrukcyjnych rozwiązań stalowych. Wszystkie nasze konstrukcje spełniają restrykcyjne normy jakości.

Bezpłatna Wycena

Konstrukcje stalowe Bochnia hale stalowe namiotowe

Konstrukcje stalowe Bochnia

Nasze konstrukcje są nie tylko solidne, ale także gwarantują pełną stabilność oraz bezpieczeństwo. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji projektu, od koncepcji po finalny montaż. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy zapewnić kompleksową obsługę, która przekracza oczekiwania inwestorów i przedsiębiorców. Wykonujemy konstrukcje stalowe Bochnia ze wszystkimi funkcjonalnościami.

Oferujemy:

 • Hale sportowe, magazynowe i przemysłowe
 • Mosty, wiadukty i kładki
 • Wiaty, garaże, hangary
 • Barierki i odbojnice
 • Kontenery

Hale stalowe Bochnia

Działamy na rynku konstrukcji stalowych od wielu lat. Umiemy poradzić sobie z najbardziej wymagającymi projektami. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców i inżynierów, którzy umieją rozwiązywać problemy techniczne. Zapewniamy transport oraz montaż na miejscu.

Doświadczenie

Przekuwamy nasze bogate doświadczenie w korzyści dla naszych Klientów. Wiemy, jak przygotować się do trudnych zadań i jakich błędów unikać, żeby osiągać najlepsze efekty.

Kompleksowa obsługa

Opiekujemy się projektami od wczesnej fazy koncepcyjnej, aż do finalnego zabezpieczenia gotowej konstrukcji przed działaniem czynników atmosferycznych.

Profesjonalizm

Przygotowujemy nasze konstrukcje stalowe Bochnia w kompleksowy i profesjonalny sposób. Jesteśmy w stanie stworzyć wiele skomplikowanych elementów i połączyć je w stabilną całość.

Największe bezpieczeństwo

Stawiamy przede wszystkim na stabilność i bezpieczeństwo naszych konstrukcji stalowych. Posiadamy niezbędne atesty oraz certyfikaty potwierdzające spełnianie norm technicznych.

Konstrukcje stalowe Bochnia kompleksowa produkcja i projekt

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje konstrukcji. Oferujemy konstrukcje stalowe Bochnia dla przedsiębiorców oraz organizacji. Projektanci z naszego biura są w stanie stworzyć obiekt o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, logistycznym, sportowym czy produkcyjnym. Nie boimy się żadnych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wiemy, jak zabezpieczać nasze konstrukcje stalowe Bochnia przed działaniem takich czynników jak deszcz, śnieg czy porywisty wiatr. W naszych projektach uwzględniamy wszystkie potrzebne elementy, takie jak przyłącza energetyczne lub dodatkowe elementy montażowe.

Korzystamy z różnych rodzajów stali, takich jak stal czarna, kwasoodporna i żaroodporna. Zawsze dobieramy materiał, który pozwala nam wykonywać konstrukcje stalowe Bochnia adekwatne do oczekiwań Klientów oraz przyszłych warunków, w których będzie znajdował się obiekt. To pozwala lepiej zabezpieczyć całą inwestycję na przyszłość.

Montaż konstrukcji stalowych w Bochni

Elementy o stalowej konstrukcji mogą być uzupełnione innymi materiałami. W razie potrzeby uwzględniamy takie kwestie w naszych projektach. Dysponujemy doświadczonym zespołem projektowym, który jest w stanie przygotować praktycznie każdy rodzaj konstrukcji. Wykonujemy kładki, mosty oraz garaże. Nasze konstrukcje stalowe Bochnia są w stanie wytrzymać nawet w trudnych warunkach. Do każdego projektu dołączamy kompletną dokumentację, co znacznie ułatwia przebudowę, modernizację i konserwację konstrukcji w przyszłości. Wykonujemy konstrukcje i hale w różnych województwach (małopolska, konstrukcje stalowe podkarpackie, śląskie) i różnych miastach przykładowo konstrukcje stalowe Kraków, konstrukcje stalowe Bielsko-Biała, konstrukcje stalowe Rzeszów.

Zapewniamy:

 • Doradztwo
 • Projekt
 • Wykonanie
 • Transport
 • Montaż
 • Zabezpieczenie

Dysponujemy niezwykle bogatym i dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, co pozwala nam realizować nawet skomplikowane i innowacyjne projekty. Współpracujemy z firmami, które dostarczają kompleksowe rozwiązania dla przemysłu. Tworzone przez nas konstrukcje stalowe Bochnia cieszą się uznaniem inwestorów z całego kraju. Stal to jeden z najlepszych materiałów do wykonywania wielkogabarytowych konstrukcji – łączy w sobie korzystną cenę z wysoką trwałością i możliwościami projektowymi.

Bezpłatna Wycena
Zadzwoń lub Wyślij Zapytanie
Zadzwoń
+48 18 269 20 27
Wyślij zapytanie
info@metazet.com.pl