Szkółkarstwo – Rozwiązania do ekspozycji

Nakładka Horti-Display®

Jako, że tzw. wózek duński jest w powszechnym użyciu w praktycznie każdym gospodarstwie szkółkarskim zakup nakładki Horti-Display® nie jest dużym obciążeniem finansowym i umożliwia efektowne eksponowanie roślin w czasie sprzedaży.

W przeciwieństwie do dostępnych powszechnie na polskim rynku wózków do ekspozycji  (będących samodzielną konstrukcją) oferowana przez Metazet nakładka może być zamontowana w każdym podwoziu wózka duńskiego. Jej montaż jest niezwykle prosty i zajmuje tyle samo czasu, co nałożenie standardowych słupków.

Horti-Display® wykonany jest ze stali, a następnie cynkowany galwanicznie, co zapewnia jego trwałość na lata oraz estetyczny wygląd.

Konstrukcja nośna nakładki wyposażona jest na wzór wózka duńskiego w słupki z otworami łezkowymi umożliwiające zamontowanie dowolnej liczby półek i swobodną zmianę ich rozmieszczenia. Po obydwu bokach nakładki znajduje się gałka do regulacji wychylenia półek wraz z podziałką.

Uzupełnienie oferty stanowi daszek, który chroni eksponowane rośliny przed słońcem i deszczem. Jego konstrukcja zapewnia możliwość regulacji wychylenia oraz całkowitego złożenia do transportu.  Daszek pokryty jest specjalną plandeką. Przy większym zamówieniu możliwe jest wykonanie na plandece indywidualnego nadruku z logo firmy.

Nakładkę Horti-Display® oraz daszek oferujemy w wolnej sprzedaży, istnieje również możliwość zakupu kompletu – wraz z podwoziem oraz półkami. Dzięki dostosowaniu do technologii wózka duńskiego każdy Klient może użyć własnych półek i podwozia. Dla tych, którzy zdecydują się na zakup kompletnego rozwiązania zaoferować możemy zarówno półki z wypełnieniem ze sklejki wodoodpornej, jak i tworzywa.

W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Wózek do ekspozycji

Daszek na wózek duński

Chroń swoje kwiaty i rośliny przed słońcem i deszczem. Da Ci to lepsze spojrzenie na Twoje produkty.

Konstrukcja daszka wykonana jest ze stali, a następnie cynkowana galwanicznie dla większej trwałości i estetycznego wyglądu. Plandeka z PCV może być zaprojektowana pod indywidualne zamówienie Kleinta (kolor i logo firmy na życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu).

Daszek może być składany do transportu, a jego maksymalne położenie ponad wózkiem to 40 cm. W połączeniu z Display-makerem zamienisz swój wózek duński w efektowną półkę wystawową.

 

Wymiary daszka:

Po rozłożeniu: Szerokość 125 cm, wysokość 45 cm

Przed rozłożeniem: Szerokość 60 cm, wysokość 45 cm

W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Stoły wystawowe

Oferowane przez Metazet stoły wystawowe sprawdzą się idealnie w centrach ogrodniczych i marketach budowlanych.  Pozwalają na stworzenie stałej i ciekawej ekspozycji Państwa roślin i kwiatów.

Stół wykonany jest w całości z aluminium, dzięki czemu prezentuje się niezwykle estetycznie. Drugą korzyścią z tego płynącą jest jego niska waga, co ułatwia zmianę miejsce położenia stołu (jeśli wystąpi taka konieczność).

Zamontowane we wkładzie kranik spustowy i kratka przelewowa zapewnią roślinom optymalne nawodnienie.

 

W sprzedaży mamy stoły wystawowe w kilku standardowych wymiarach:

MAŁY 2,28 x 1,16 x 0,70 m
DUŻY 3,08 x 1,68 x 0,70 m
KWADRAT 1,68 x 1,68 x 0,70 m
WĄSKI 3,08 x 0,88 x 0,70 m

 

Podstawowa wersja oferowanego przez nas stołu wystawowego wyposażona jest w:

  • podstawę z możliwością demontażu i regulacji
  • aluminiową obudowę z brzegiem o wysokości 12 cm
  • szczelne dno z tworzywa sztucznego ze stabilizacją UV
  • zamontowany kran spustowy 1”

 

Opcje dodatkowe:

  1. Brzeg stołu z wykończony powłoką malowaną lub drewnopodobną  Ciekawszy wygląd stoiska.
  2. Uchwyt kartek A4 górny i boczny – Dla jeszcze lepszej prezentacji produktów.
  3. Dodatkowa górna półka do umieszczenia wewnątrz stołu – Maksymalne wykorzystanie przestrzeni prezentacji.
  4. Podstawa stołu z kółkami – Wygodny transport i manewrowanie.

W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną.