Historia i profil działalności

Historia firmy

Polski oddział Metazet działa na rynku krajowym i zagranicznym od 1995 roku. Z biegiem lat firma rozwijała swoją działalność, dzięki czemu na dzień dzisiejszy możemy Państwu zaoferować pełen wachlarz produktów i systemów wykorzystywanych w ogrodnictwie.

 

Formflex rozpoczął swoją działalność w Holandii w latach ’90 ubiegłego wieku. Firma ta jest pionierem upraw na podwyższeniach oraz rynien uprawowych formowanych bezpośrednio w obiekcie odbiorcy.

Połączenie Marek Metazet i Formflex w 2010 roku pozwoliło na stworzenie szerszej i ciekawszej oferty produktów. Pełna integracja daje nam pewność, że nabyte przez lata doświadczenie oraz niezawodność i elastyczność zaowocują wysoką jakością produktu końcowego.

 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w 2007 roku oddaliśmy do użytku nowoczesną halę produkcyjną wraz zapleczem biurowym. Dogodna lokalizacja w pobliżu trasy krajowej nr 7 ułatwia nam wypracować najwyższe standardy logistyki dostaw.

Rozwój działalności firmy i podnoszenie standardów obsługi zaowocowały utworzeniem w 2012 roku chorwackiego przedstawicielstwa Metazet/Formflex. Jego siedziba mieści się w Koprivnicy i zajmuje się obsługą klientów z Chorwacji oraz przyległych jej krajów.

Siedziba Metazet/Formflex z lotu ptaka
Siedziba Metazet/Formflex z lotu ptaka
Siedziba Metazet/Formflex w Rabie Wyżnej

Czym się zajmujemy?

Długoletnia współpraca z naszą macierzystą firmą z Holandii oraz innymi europejskimi liderami branży ogrodniczej pozwala zapewniać naszym odbiorcom najbardziej nowoczesne rozwiązania.

Jesteśmy liderem w produkcji różnego rodzaju zawiesi, podpór, elementów centralnego ogrzewania oraz wielu innych materiałów wykorzystywanych we współczesnych gospodarstwach ogrodniczych. Nowe pomysły i aplikacje są stale wdrażane po uprzednim ich przetestowaniu.

Oferta nasza obejmuje pełen wachlarz wyrobów – zarówno te standardowych, jak też w rozmiarach podanych przez klienta. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa w naszej branży czas, dlatego też aby maksymalnie skrócić Państwu czas oczekiwania na realizację zlecenia przechowujemy w swoim magazynie wiele standardowych wyrobów, które jesteśmy w stanie wysłać w każdej chwili.

Mamy nadzieję, że proponowane przez nas produkty i rozwiązania spotkają się z Państwa zainteresowaniem i zaowocują nawiązaniem współpracy.

Oddziały Metazet/Formflex na świecie